الکتروموتور شناور پمپیران

الكتروموتور شناور از نوع آسنكرون با روتور قفس سنجابي است. روانكاري ياتاقانها و خنك كاري داخل این الکتروموتورها توسط آب انجام می شود. محور موتور جهت حفاظت این دستکاه از ورود شن و ماسه به داخل آن، توسط مکانیکال سیل و یا کاسه نمد آببندي مي‌شود.تمامی الکتروموتورهای شناور پمپیران قابلیت نصب سنسور PT-100 را دارا می باشد تا در صورت افزایش درجه حرارت آب داخل الکتروموتور به هر دلیلی، امکان خاموش شدن الکتروموتور به صورت اتوماتیک میسر گردد .جهت تنظیم فشار داخل و خارج الکتروموتور در داخل چاه، قطعه ديافراگم لاستيكي در قسمت انتهایی الکتروموتور تعبیه گردیده است. کابل الکتروموتور از نوع لاستیکی می باشد. این الکتروموتورها در فریمهای 6و 7 ، 8،9 ،10،12،14 اینچ تولید می گردند. توضیح اینکه الکتروموتورهای تک فاز شناور، در فریم 4 اینچ تولید می شود در این الکتروموتورها خنک کاری و روانکاری توسط روغن انجام می شود.

 

موارد کاربرد الکترو موتور شناور

جهت بالا بردن قابلیت کارکرد وطول عمر محصول وباتوجه به بررسی انجام شده درارتباط با خواص آبهای قابل پمپاژ با الکتروموتورهای شناور، این الکتروموتورها به سه دسته مختلف تقسیم گردیده اند:

  • الکتروموتورهای مخصوص آبهای کشاورزی تیپ Agricultural Water :AW
  • الکتروموتورهای مخصوص آبهای ماسه دار تیپ Sand Fighter:SF
  • الکتروموتورهای مخصوص آبهای شور تیپ Sea Water:SW

مشخصات فنی

مشخصات کلی الکترو موتور شناور

  • توان : 1.5 الي 350 كيلووات
  • دور:  2900 تا 3500 دور در دقیقه
  • تعداد فاز :  3 فاز یا تک فاز
  • فرکانس :  50 یا 60 هرتز
  • ولتاژ:  380   تا 460 ولت

تحویل الکتروموتور با ولتازها، فرکانسها یا جنس مواد مختلف طبق سفارش امکان پذیر است

 

اجزای تشکیل دهنده موتور شناور:

درب پوش شنگیر لاستیکی,درب پوش سیل,سیل مکانیکی,واشر آب بندی,اورینگ پیچ درب پوش سیل,بوش فشار لاستیکی,لاستیک آب بندی کابل برق.واشر تخت مسی.مهره.واشر فنری.بدنه یاتاقان کربن.بوش کربن.کابل.استاتور کامل سیم پیچی شده با سیم   NSW . بوش سیل الکتروموتور.بوش بالانس.روتور.خار تخت تحتانی روتور.خار فنری.ضربه گیر.دیسک کفگرد.بالشتک.ساچمه.پین لقمه گیر.اورینگ.کاسه یاتاقان.محفظه فشار.واشر آب بندی پیچ تخلیه آب.واشر آب بندی مسی.پیچ تنظیم کفگرد.دیافراگم پلاستیکی

 

برای اطلاعات بیشتر می توانید از قسمت بروشور و راهنمای نصب  اقدام نمایید و یا از قمست مشاوره آنلاین با همکاران ما در ارتباط باشید.

لینک های مرتبط

دانلود

اطلاعات تماس